• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Посвята в Козачата

В дошкільному закладі «Веселка» відбулася посвята хлопчиків в козачата. Дошкільнята змагалися між собою, демонстрували свою спритність, влучність. Дівчатка дарували всім присутнім чарівні таночки та жартівливі українські пісні. На закінчення свята юні козачата присягнули на вірність своїй Батьківщині-Україні.

/Files/images/забави4.jpg

/Files/images/забави3.jpg

Колядки та щедрівки

На Різдво в Україні прийнято не тільки колядувати, але й віншувати – тобто вітати господарів із різдвяними святами. Різдво Христове - довгоочікуване сімейне свято, коли за одним столом збирається велика родина. Традиційно і цього року завітали колядники до музичної зали, вітали із святами і дорослих і малих , бажали всім усього найкращого. Як і в будь-якій казці малеча отримала солодкі подарунки від адміністрації ДНЗ.

/Files/images/к-1.jpg

/Files/images/к-5.jpg

.
Свято "Калита"

В дошкільному закладі ми відроджуємо народні святкові звичаї. Таким є і свято «Калити». Навіть якщо на перший погляд у ньому немає нічого особливого, залучившись до таїнств свята, кожна дитина відчуває, що від нього віє магією рідної землі, це бальзам для душі, який надає сил і наснаги.

/Files/images/IMG_4821-1.jpg

/Files/images/IMG_4824-1.jpg

/Files/images/IMG_4843-1.jpg

Кожного року діти разом з батьками виготовляють поробки із природничого матеріалу на свято Осені.

Весна й літо – час для всіх городників і садівників. А ми у дитячому садочку «Веселка» прагнемо додати позитивних емоцій у садово-городній процес. Запрошуємо малят до Країни працьовитих рук. В якій вихователь Танащук О.П. знайомить дошкільнят з властивостями землі, правилами висаджування цибулі та висіванням насіння. Ми посміхаємося нашим рослинам, а вони – нам.

/Files/images/SAM_1233.JPG/Files/images/SAM_1237.JPG/Files/images/терпило2.jpg/Files/images/терпило3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 254

Коментарi