• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Патріотичне виховання юного покоління

/Files/images/20-19-2-1000x1000.png

"Сила духу починається з віри в моральні святині Вітчизни, народу. Людина, яка ні в що не вірить, не може бути ні духовно сильною, ні морально чистою, ні мужньою" Василь Сухомлинський


Патріотизм - найбільший прояв духовного світу людини. Мета патріотичного виховання полягає у формуванні особистості з глибоким відчуттям своїх коренів, роду, родини, народу; у прищепленні любові до рідної мови, літератури, історії та поваги до символів, традицій та звичаїв українців.

Національне виховання спрямовується на формування у дітей світоглядної свідомості, ідей, поглядів, переконань, ідеалів, традицій, звичаїв, інших соціально значущих надбань вітчизняної і світової духовної культури.

Головна мета патріотичного виховання - набуття молодим поколінням соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, формування у молоді незалежно від національної належності особистісних рис громадян Української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

Питання національної самоідентифікації дитини повинно починатися вже з дошкільного віку. Фактично це спонукає дитину до розуміння коріння власного „я», вивчення минулого свого народу за його етнічної складовою, а також інших народів, що проживають як в Україні, так і в світі. Вивчаючи минуле власного народу, дитина зможе з одного боку відчувати гордість за належність до відповідної нації, з іншого - ставитися з повагою до громадян інших національностей.

У наш час основна увага патріотичному вихованню надається саме як вихованню національному, тобто вихованню в дусі ментальності українського народу, потягу до прекрасного і прагнення до гармонії.

Любов до Батьківщини є однією з визначальних рис кожного справжнього громадянина. Будучи якістю синтетичною, патріотизм включає в себе емоційно-моральне і дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної природи, до своєї нації, до матеріальних та духовних надбань суспільства.

/Files/images/потр вих -сайт.jpg

/Files/images/патр вих сайт-2.jpg

/Files/images/патр вих - сайт -1.jpg


/Files/photogallery/IMG_1200.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1197

Коментарi

 • AViellally

  2017-10-02 18:05:58

  Others can perform a bigger harder erection but cannot maintain it during sexual intercourse. He is content, along with the complete opposite of what we think later years has in store for us....

 • mamaeka

  2017-03-03 20:22:11

  Tips cara mengatasi dan menghilangkan rasa ngantuk. Sebagian orang susah untuk tidur dan sebagian lagi malah terlalu banyak tidur. Biasanya penderita kantuk berlebihan disebabkan oleh pola tidur yang salah ataupun tidak tepat. Misalnya saja sering begadang di malam hari, lelah karena seharian beraktifitas yang berat, bosan, ataupun karena faktor bawaan.Bagi anda yang memiliki rasa kantuk yang berlebihan, berikut ini ada beberapa cara mengatasi ngantuk untuk membantu anda tetap segar bugar saat beraktifitas...

 • Catsnamespa

  2017-02-14 18:04:18

  Как назвать котенка? Нашла здесь Нашла здесь female tiger names http://allcatsnames.com/tiger-cat-names-female полный список имен для котов....